RSS
 

Wymarzone profile do suchej zabudowy dla instalatorów

14 Sie

profile do suchej zabudowyProfile te, co by nie mówić, są innowacyjne. Co prawda już od jakiegoś czasu istnieją na rynku, ale jakoś niewiele się o nich mówi. Może z tego względu że są takie inne. Producent postawił przede wszystkim na oszczędność materiału a co za tym idzie na ochronę środowiska. Spełniają jednak wszystkie normy europejskie i są równie wytrzymałe jak profile innych firm. Dzisiaj z myślą o jutrze – tak można je określić.

Profile MAXI-TEC

Występują w podstawowych wielkościach UW 50, UW 75, UW 100 –  długości 400 cm, oraz CW 50, CW 75, CW 100 – długości 250 cm, 260 cm, 275 cm, 300 cm, 325 cm – i tak co 25 cm aż do 450 cm.Wykonane oczywiście z blachy ocynkowanej grubości 0,6 mm.

profile do suchej zabudowy

Profil UW,  ma co 50 cm rozmieszczone specjalne wgłębienia, przez które przewierca się go i mocuje do podłoża za pomocą kołków szybkiego montażu. Zdjęcie poniżej ( zaznaczone  żółtym kółkiem )

profile do suchej zabudowy

Profil CW natomiast, ma również co 50 cm, specjalne miejsce, gdzie możemy powiększyć otwór przez łatwe wyłamanie blaszki np. śrubokrętem. Zdjęcie poniżej ( zaznaczone kolorem żółtym ).

profile do suchej zabudowy

Możliwość układania kabli i rur jest wręcz nieograniczona. Powiem więcej – istne szaleństwo dla instalatorów !

profile do suchej zabudowy

 

Tagi: ,

Zostaw odpowiedź

 

 
  1. Krzysztof

    16 lutego 2014 o godz. 12:43

    świetna sprawa, ale gdzie dostać takie profile?